| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Piatnik (402625) | €23.14 |
|
m79.lv |
Piatnik Brak danych (402625) 402625 (5700002003492) | €24.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 104 pcs |
| Īpašības | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Tēma | Creatto |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 230 mm |
| Iepakojuma dziļums | 46 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 400 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| (cdm) Papildu pielietojums | Iekštelpas |