Ražotājs: Make it Real
Modelis: 0695929017217
EAN: 0695929017217
Make it Real Halo Charms Bracelets True Blue. Produkta veids: Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 8 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains. Gabalu skaits: 27 pcs. Iepakojuma tips: Piekarama kaste
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 18 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Tips | Bracelet |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 27 pcs |
| Manuāls | |
| Piekariņu skaits | 3 pcs |
| Krellīšu skaits | 15 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 237 mm |
| Iepakojuma dziļums | 58 mm |
| Iepakojuma augstums | 259 mm |
| Iepakojuma svars | 279 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |