Ražotājs: Make it Real
Modelis: 0695929013134
EAN: 0695929013134
Make it Real Neo Brite. Produkta veids: Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 8 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
MAKE IT REAL Apyrankės su pakabučiais | €9.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 16 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Tips | Bracelet |
| Sertifikācija | CE |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 237 mm |
| Iepakojuma dziļums | 265 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |