| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
PLAY-DOH Rinkinys „Mini klasika“ | €9.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rokdarbu komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Netoksisks | |
| Nesatur kviešus | |
| Gads | 2019 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 216 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 152 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 267 g |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 24,6 cm |
| Transportējamās kastes garums | 31,4 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 1,73 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 14,6 cm |
| Transportējamās kastes svars | 2,38 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 8 pcs |