| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Hasbro Play-Doh Grill F0652 | €34.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Gaismas efekti | Nē |
| Netoksisks | Jā |
| Tips | Modeling clay playset |
| Gads | 2021 |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Atbalstāmās valodas | Nav pieejams |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Iepakojuma saturs | |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 805 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 907 mm |
| Iepakojuma dziļums | 81 mm |
| Iepakojuma augstums | 216 mm |
| Iepakojuma svars | 279 g |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Vienības apjoms | 5530 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 251 mm |
| Kastes garums (Master) | 287 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 2,42 kg |
| Kastes svars (Master) | 2,98 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 05010993786251 |
| Galvenās kārbas tilpums | 17000 cm³ |