Ražotājs: Play-Doh
Modelis: F13205L0
EAN: 5010993836390
Play-Doh Kitchen Creations. Tips: Modelēšanas masa, Produkta krāsa: Daudzkrāsains, Ieteicamais vecums: Pieaugušo. Svars: 647 g. Iepakojuma platums: 758 mm, Iepakojuma dziļums: 81 mm, Iepakojuma augstums: 215,9 mm. Oriģinālās kastes platums: 254 mm, Kastes garums (Master): 292,1 mm, Oriģinālās kastes augstums: 231,1 mm. Valodas uz iepakojuma: Multi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Play-Doh Kitchen Creations - Playset Patatine e Snack | €25.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Modelēšanas masa |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Izsniedzēja tips | Skārda kārba |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušo |
| Krāsu skaits | 5 krāsas |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 647 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 758 mm |
| Iepakojuma dziļums | 81 mm |
| Iepakojuma augstums | 215,9 mm |
| Iepakojuma svars | 279,4 g |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Papildus informācija | |
| Gads | 2021 |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 254 mm |
| Kastes garums (Master) | 292,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 231,1 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,54 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,94 kg |