Ražotājs: Ravensburger
Modelis: 18671
EAN: 4005556186716
Ravensburger 4005556186716. Ieteicamais vecums (minim.): 8 gads(i). Iepakojuma tips: Noslēgta kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Käevõru võlud Ravensburger Bracelets Factory | €64.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Vajadzīga montāža | |
| Sertifikācija | CE |
| Izcelsmes valsts | Čehijas Republika |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 950300700 |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Franču |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| (cdm) Papildu pielietojums | Iekštelpas |
| (cdm) Rezerves daļu pieejamības periods | 24 |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes tips | 800 x 1200 mm |
| Paletes garums | 80 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 101,9 cm |
| Paletes svars | 89,5 kg |
| Kastes uz paletes | 12 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 6 pcs |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Galvenās (ārējās) kastes iepakojuma tips | Kartona kārba/tetrapaka |
| Oriģinālās kastes platums | 386 mm |
| Kastes garums (Master) | 381 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 447 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,71 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 433 mm |
| Iepakojuma dziļums | 74 mm |
| Iepakojuma augstums | 301 mm |
| Iepakojuma svars | 1,1 kg |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |