Ražotājs: SES Creative
Modelis: 01288
EAN: 8710341012885
SES Creative Casting and painting - 3 in 1. Produkta veids: Bērnu veidošanas / krāsošanas komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains. Iepakojuma tips: Noslēgta kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
SES - | €23.39 |
|
m79.lv |
SES Odlewy gipsowe - brokatowe zwierzatka 3w1 508230 (8710341012885) | €24.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu veidošanas / krāsošanas komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Krāsojuma krāsa | Multi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Vienības apjoms | 4125 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 356 mm |
| Kastes garums (Master) | 324 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 262 mm |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 18710341012882 |
| Galvenās kārbas tilpums | 3000 cm³ |