Ražotājs: SES Creative
Modelis: 24988
EAN: 8710341249885
SES Creative Funmais 24988. Produkta veids: Bērnu rokdarbu komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i), Materiāls: Kukurūza, Saplāksnis, Mākslas un amatniecības detaļas ir komplektā: Plastilīna nazis, Uzlīmītes, Produkta krāsa: Dažādas krāsas. Gabalu skaits: 400 pcs, Iepakojuma saturs: Funmais mix 400 pieces; Plywood picture of dinosaur Sponge Knife Glue cup Plastic brush.... Iepakojuma tips: Kaste
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
SES Funmais - drewniany szkielet Dinozaura do wyklejania (305125) 305125 (8710341249885) konstruktors | €18.50 |
|
eltek.lv |
SES Funmais - szkielet do (305125) | €20.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rokdarbu komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Materiāls | Kukurūza, Saplāksnis |
| Mākslas un amatniecības detaļas ir komplektā | Plastilīna nazis, Uzlīmītes |
| Vajadzīga montāža | |
| Sertifikācija | CE |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 400 pcs |
| Manuāls | |
| Iepakojuma saturs | Funmais mix 400 pieces; Plywood picture of dinosaur Sponge Knife Glue cup Plastic brush Instructions Dinosaur sticker sheet |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Ražotājs | SES Creative |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| EU TSD valoda | Holandiešu, Angļu, Franču, Vācu, Itāļu, Spāņu |
| Drošības brīdinājums | WARNING! Contains small parts. Retain address. |
| Loģistiskie dati | |
| Piegādes kastu skaits lielajā iepakojumā | 1 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums uz paletes | 288 pcs |
| Daudzums kārtā | 72 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 265 mm |
| Kastes garums (Master) | 295 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 260 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,14 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 18710341249882 |
| Galvenās kārbas tilpums | 20325,5 cm³ |
| Daudzums transportējamā kastē | 4 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 285 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vienības apjoms | 4900 cm³ |