Ražotājs: SES Creative
Modelis: 14006
EAN: 8710341140069
SES Creative Scratch animals. Produkta veids: Bērnu rokdarbu komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i), Mākslas un amatniecības detaļas ir komplektā: Quilling tool, Veidne, Diegi, Produkta krāsa: Daudzkrāsains. Gabalu skaits: 1 pcs, Iepakojuma saturs: Six scratch animals Chenille pipe cleaners Scratch stick Instructions. Iepakojuma tips: Kaste
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rokdarbu komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Mākslas un amatniecības detaļas ir komplektā | Quilling tool, Veidne, Diegi |
| Vajadzīga montāža | |
| Sertifikācija | CE |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 1 pcs |
| Manuāls | |
| Iepakojuma saturs | Six scratch animals Chenille pipe cleaners Scratch stick Instructions |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Ražotājs | SES Creative |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| EU TSD valoda | Angļu |
| Drošības brīdinājums | WARNING! Contains small parts. Retain address. |
| Loģistiskie dati | |
| Piegādes kastu skaits lielajā iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums uz paletes | 672 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 341 mm |
| Kastes garums (Master) | 217 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 211 mm |
| Kastes svars (Master) | 993 g |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 16000 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 18710341140066 |
| Daudzums transportējamā kastē | 8 pcs |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 124,1 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vienības apjoms | 1951,671 cm³ |