Ražotājs: Spin Master
Modelis: 6059393
EAN: 0778988355794
Twisty Petz Glitzy Bitsy Transforming Doll to Collectible Bracelet with Mystery. Produkta veids: Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains. Iepakojuma tips: Blisters
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bērnu rotaslietu sprādzes izgatavošanas komplekts |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Tips | Bracelet |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 146,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 38,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 254 mm |
| Iepakojuma svars | 77,1 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 217,9 mm |
| Kastes garums (Master) | 160 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 270 mm |
| Kastes svars (Master) | 780 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 386 g |