Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MB0JH0-M0EAYM
EAN: 4716659734703
ASUS J1900I-C. Procesora ražotājs: Intel, Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Procesora modelis: J1900. Maksimālā iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas slotu tips: SO-DIMM, Atmiņas kanāli: Dual-channel. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA, Atbalstītie atmiņas disku veidi: SSD. Grafikas adaptera ģimene: Intel, Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi, Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8111G
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
MB CEL ASUS J1900I-C | €107.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | J1900 |
| Multikodola tips | 4 |
| Atmiņa | |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Īpašības | |
| Mātes plates formas faktors | mini ITX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Audio izvades kanāli | 8 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| COM pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| SATA II savienotāju skaits | 2 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| EATX power savienotājs | 1 |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 1 |
| TPM savienotājs | |
| COM savienotāji | 1 |
| 12V strāvas savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8111G |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 64 Mbit |
| ACPI versija | 2.0a |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.0 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 2.x) sloti | 1 |
| Mini PCI Express sloti | 1 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| DirectX versija | 11 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 170 mm |