Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MB11Y0-M0EAY0
EAN: 4718017338561
ASUS Pro WS C422-ACE. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 2066 (Socket R4), Savietojami procesori: Intel® Xeon W. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 512 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI. USB savienotājs: USB Type-A, USB Veids-C
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS PRO WS C422-ACE | €405.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 2066 (Socket R4) |
| Savietojami procesori | Intel® Xeon W |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 8 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 512 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel® C422 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC S1220A |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Centrālais procesors, Ventilators, Spriegums |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 2 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| SATA savienotāju kopskaits | 6 |
| ATX Power savienotājs | |
| Jaudas ventilatora savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 3 |
| 12V strāvas savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-C |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Intel® I210-AT, Intel I219LM |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| ACPI versija | 6.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Nodzēst CMOS poga | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) @ dual x8/x8 režīma sloti | 1 |
| Papildus informācija | |
| PCI ātrais x16 dubultais x8/x8 režīms | |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Komunikācijas pievienotas | |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Draiveri iekļauti | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |