Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SW00R0-M0EAY0
EAN: 4718017390002
ASUS Pro WS C621-64L SAGE. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Savietojami procesori: Intel® Xeon W. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 1536 GB, Atmiņas kanāli: Dual-channel. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA III. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Komponente: Darbstacija, Mātes plates formas faktors: CEB, Mātes plates chipset: Intel® C621
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Savietojami procesori | Intel® Xeon W |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Atbalstītais procesora seržu skaits | 28 |
| Procesora modelis | i7-7700 |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Multikodola tips | 4 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666,2933 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 1536 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | Darbstacija |
| Mātes plates formas faktors | CEB |
| Mātes plates chipset | Intel® C621 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 10 |
| Jaudas ventilatora savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| TPM savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| Papildus informācija | |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD+SSD |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atbalstāmie DIMM izmēri | 128GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Atbalstītie RDIMM pulksteņu ātrumi | 2666,2933 MHz |
| Atbalstītie RDIMM taktsātrumi | 2666,2933 MHz |
| Svars | 6,38 kg |
| DC ieejas ligzda | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Atbalstītais procesoru skaits | 1 |
| DIMM slotu skaits | 12 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora frekvence | 3,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 5 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x8+2x4, 1x16, 2x8 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 277 mm |
| Augstums | 358 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Produkta veids | PC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 592 mm |