Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MB1310-M0EAY0
EAN: 0192876715819
ASUS Pro WS W480-ACE. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,.... Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: 3-Way CrossFireX, Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2304 pikseļi. HDMI versija: 1.4b
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®, Intel® Xeon® |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2600,2800,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4500,4600,4800 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel W480 |
| Audio mikroshēma | SupremeFX S1220A |
| Audio izvades kanāli | 8.0 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| EATX power savienotājs | 1 |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 3 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Intel I225-LM, Realtek RTL8117 |
| Wi-Fi | |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 3 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 3-Way CrossFireX |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2304 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 234 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |