Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MB1470-M0EAY0
EAN: 0192876750261
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motormāterplate ir šeit, lai paceltu jūsu spēļu pieredzi uz jaunu līmeni. Ar atbalstu 3. paaudzes AMD Ryzen procesoriem, šī motormāterplate aprīkota ar Socket AM4 procesora ligzdu un atbalsta līdz pat 128 GB DDR4-SDRAM atmiņu.
Veidota, lai nodrošinātu izcilu spēļu pieredzi, šī motormāterplate ir aprīkota ar 2-Way SLI un 3-Way CrossFireX paralēlo apstrādes tehnoloģiju, lai uzlabotu grafiskās veiktspējas sniegumu. Tā arī iekļauj Ethernet saskarnes veidu - 2.5 Gigabit Ethernet un Intel I225-V LAN vadītāju, lai nodrošinātu bezproblēmu, augstā ātruma interneta pieredzi.
Motormāterplates Wi-Fi standarti ietver 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) un Wi-Fi 6 (802.11ax), kā arī Bluetooth 5.1 versiju bezproblēmu savienojamībai ar dažādu ierīču klāstu.
Attiecībā uz formāta faktoru ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motormāterplatei ir ATX standarta atbilstība. Tā ir aprīkota ar 7.1 audio izvades kanāliem ar SupremeFX S1220A audio čipu, tāpēc tā ir lieliska izvēle spēlētājiem, kuri vēlas iegūt iesūcīgu pieredzi. Papildus tam, šī plate atbalsta Windows 10 x64 operētājsistēmu, padarot to ideālu spēļu datoriem.
Motormāterplate atbalsta SATA III krātuves savienojumus un var apstrādāt HDD un SSD krātuves disku tipus. Tā arī ietver RAID līmeņus 0, 1 un 10, kas nodrošina datu dublēšanu un veiktspējas uzlabojumus.
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motormāterplatei ir vairāki iekšējie un ārējie I/O porti, lai pievienotu perifērijas ierīces un paplašinātu sistēmu. Tie ietver USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, HDMI un DisplayPort versijas 2.1 un 1.2 attiecīgi.
Kopumā ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motormāterplate ir augstas veiktspējas motormāterplate, kas nodrošina lietotājiem stipri funkciju komplektu, padarot to par izcilu izvēli gan spēlētājiem, gan profesionāļiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING | €384.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2800,3000,3200,3466,3600,3866,4000,4133,4266,4400,4600 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B550 |
| Audio mikroshēma | SupremeFX S1220A |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| ATX Power savienotājs | |
| EATX power savienotājs | 1 |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 3 |
| 12V strāvas savienotājs | |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Intel I225-V |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way SLI, 3-Way CrossFireX |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 945 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |