Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GA-A620M-GAMING-X-AX
EAN: 0889523037911
Gigabyte A620M GAMING X AX. Procesora ražotājs: AMD, Procesora ligzda: AM5 pieslēgvieta, Savietojami procesori: AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5 5th Gen,.... Atbalstītās atmiņas veidi: DDR5-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 192 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 10. Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. USB savienotājs: USB Type-A, USB Veids-C
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate Gigabyte A620M GAMING X AX (rev. 1.0) | €171.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5 5th Gen, AMD Ryzen 7 7th Gen, AMD Ryzen 9 7th Gen |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4400,4800,5200,5600,6000,6200,6400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 6400 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 192 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD A620 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izejas | 3 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-C |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 5 |
| Atbalsta RAID | |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Grafika | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |