Ražotājs: Gigabyte
Modelis: B550 AORUS ELITE AX
EAN: 4719331809850
Gigabyte B550 AORUS ELITE AX. Procesora ražotājs: AMD, Procesora ligzda: Ligzda AM4, Savietojami procesori: 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 10. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). Komponente: PC (dators), Mātes plates formas faktors: ATX, Mātesplates mikroshēmojuma saime: AMD
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2667,2933,3200 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B550 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1200 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| TPM savienotājs | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |