Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GA-J3455N-D3H
EAN: 4719331801496
Gigabyte GA-J3455N-D3H (rev. 1.0). Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: BGA 1296, Savietojami procesori: Intel® Celeron®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR3L-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas slotu tips: SO-DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA III. Grafikas adaptera ģimene: Intel, Grafiskais adapteris: HD Graphics 500, Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GA-J3455N-D3H (rev. 1.0) BGA 1296 mini ITX | €198.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | BGA 1296 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | J3455 |
| Multikodola tips | 4 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600,1866 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Īpašības | |
| Mātes plates formas faktors | mini ITX |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC887 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 2 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | |
| Paralēlais savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 64 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | HD Graphics 500 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 3 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio) | |
| Intel® Rapid Storage Technology | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI sloti | 1 |
| Papildus informācija | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Procesora frekvence | 2,3 GHz |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |