Ražotājs: Gigabyte
Modelis: GAH310MH2-00-G
EAN: 4719331803797
Gigabyte H310M H 2.0 (rev. 1.0). Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1151 (Ligzda H4), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD. Grafikas adaptera ģimene: Intel, Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8118AS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mātesplate Gigabyte H310M H 2.0 | €63.00 |
|
www.efecto2000.es |
Gigabyte H310M H 2.0 (rev. 1.0) Intel® H310 LGA 1151 (Ligzda H4) mikro ATX | €64.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel® H310 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC887 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Digitālais audio optiskais ārā | 11 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| Jaudas ventilatora savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| TPM savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Papildus informācija | |
| Cietā diska izmērs | 2.5/3.5 " |
| Analogā audio izvade | 1 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 2 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8118AS |
| Wi-Fi | |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | |
| Diskrētās grafikas atbalsts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 228 mm |
| Dziļums | 174 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Draiveri iekļauti | |