Ražotājs: Gigabyte
Modelis: Q670M D3H DDR4
EAN: 0889523033760
Gigabyte Q670M D3H DDR4. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1700, Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,.... Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet. Komponente: PC (dators), Mātes plates formas faktors: mikro ATX, Mātesplates mikroshēmojuma saime: Intel
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium G |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | Jā |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 5333, 5133, 5000, 4933, 4800, 4700, 4600, 4500, 4400, 4300, 4266, 4133, 4000, 3866, 3800, 3733, 3666, 3600, 3466, 3400, 3333, 3300, 3200, 3000, 2933, 2666, 2400, 2133 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atbalstītās atmiņas moduļa kapacitātes | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Q670 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izejas | 2 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| COM savienotāji | 2 |
| Zibens spēriena galvenes | 2 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| BIOS | |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Draiveri iekļauti | Jā |