Ražotājs: Gigabyte
Modelis: X570S AORUS PRO AX
EAN: 0889523028865
Gigabyte X570S AORUS PRO AX. Procesora ražotājs: AMD, Procesora ligzda: Ligzda AM4, Savietojami procesori: AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX, Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. USB savienotājs: USB Type-A, USB Veids-C
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte X570S AORUS PRO AX mātes plate AMD X570 Ligzda AM4 ATX | €423.45 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Ligzda AM4 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2667,2933,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4600,4866,5000,5100,5200,5400 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD X570 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1220-VB |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Austiņu izejas | 5 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Veids-C |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 4 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 9 |
| Atbalsta RAID | |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 3 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Draiveri iekļauti | |
| Iekļautā programmatūra | Norton Internet Security, cFosSpeed |