Ražotājs: Gigabyte
Modelis: Z490 AORUS ELITE AC
EAN: 0889523021217
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, PCI Express, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8125, Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4933,5000,2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4500,4600,4700,4800 MHz |
| Atbalstītās atmiņas moduļa kapacitātes | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z490 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1200 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| Jaudas ventilatora savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| Zibens spēriena galvenes | 2 |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express, SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 2 |
| PCI Express x4 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| HDCP | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 305 mm |