Ražotājs: Intel
Modelis: BKNUC8CCHBN
EAN: 0735858483575
Intel NUC 8 Rugged Board NUC8CCHBN, 5 pack. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: BGA 1296, Savietojami procesori: Intel® Celeron® N. Atbalstītās atmiņas veidi: LPDDR3-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējā atmiņa: 4 GB. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, Atbalstītie atmiņas disku veidi: SSD, Iekšējās glabātuves ietilpība: 64 GB. Grafikas adaptera ģimene: Intel, Grafiskais adapteris: Intel® HD Graphics 500. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Intel® I211-AT
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Mātesplātes Intel INTEL NUC Board BKNUC8CCHBN with Celeron N3350 2.4GHz 2M Cache bulk - OReol.eu | €130.00 |
|
eltek.lv |
Intel NUC BKNUC8CCHBN | €139.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | BGA 1296 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron® N |
| Litogrāfija | 14 nm |
| Procesora modelis | N3350 |
| Multikodola tips | 2 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | LPDDR3-SDRAM |
| ECC | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | Mini PC |
| Mātes plates formas faktors | NUC |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| DC ievades spriegums | 12 - 24 V |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10, 64-bit* |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 64 GB |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Intel® I211-AT |
| Wi-Fi | |
| BIOS | |
| BIOS tips | EFI |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.5 |
| Papildus informācija | |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR3-SDRAM |
| Seriālā pieslēgvieta caur iekšējo galveni | |
| Papildu galvenes | Front_panel (PWR, RST, 5V, 5Vsby, 3.3Vsby); Internal 2x2 power connector |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora tips | Intel® Celeron® N |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G157815L2 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | Intel® HD Graphics 500 |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Tehniskās detaļas | |
| M.2 karšu slots (bezvadu) | 2230 (E-key) |
| M.2 kartes slots (uzglabāšana) | 2280 (M-key) |
| USB pieslēgvietu skaits | 4 |
| Statuss | Launched |
| Izlaides datums | Q2'21 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |