Ražotājs: MSI
Modelis: 7B24-003R
EAN: 0824142159491
MSI B360M PRO-VDH. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1151 (Ligzda H4), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 64 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III. Grafikas adaptera ģimene: Intel, Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8111H
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI B360M PRO-VDH Intel® B360 LGA 1151 (Ligzda H4) mikro ATX | €91.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 1 |
| Intel® Core i3/i5/i7/i9 series | i3-8xxx, i5-8xxx, i7-8xxx |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel® B360 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC887 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| Paralēlais savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| Plug and Play | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Diskrētās grafikas atbalsts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Manuāls | |
| Draiveri iekļauti | |
| Papildus informācija | |
| Seriālā pieslēgvieta caur iekšējo galveni | |