Ražotājs: MSI
Modelis: B460M PRO-VDH WIFI
EAN: 0824142218129
MSI B460M PRO-VDH WIFI. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, Micro SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8111H, Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atbalstītās atmiņas moduļa kapacitātes | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B460 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC892 / Realtek ALC897 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| Priekšējā paneļa savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | |
| Paralēlais savienotājs | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| Seriālā porta galvene | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, Micro SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 2.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Draiveri iekļauti | |