Ražotājs: MSI
Modelis: MAG B560M MORTAR WIFI
EAN: 0824142243312
MSI MAG B560M MORTAR WIFI. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: 2-Way CrossFireX. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8125B, Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI MAG B560M MORTAR WIFI emolevy Intel B560 LGA 1200 mikro ATX | €147.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2666,2933,3200 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B560 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way CrossFireX |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 244 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |