Ražotājs: MSI
Modelis: MEG X570S ACE MAX
EAN: 0824142266021
MSI MEG X570S ACE MAX. Procesora ražotājs: AMD, Procesora ligzda: Ligzda AM4, Savietojami procesori: AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd.... Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 64 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, SATA, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: Crossfire, SLI. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8125B, Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI MEG X570S ACE MAX mātes plate AMD X570 Ligzda AM4 ATX | €606.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5 5th Gen, AMD Ryzen™ 7, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen 7 5th Gen, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 5300 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD X570 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC4082 |
| Audio izvades kanāli | 5.0 kanāli |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 8 |
| ATX Power savienotājs | |
| Jaudas ventilatora savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 6 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| TPM savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 3 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Crossfire, SLI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 1 kg |