Ražotājs: Matrox
Modelis: M9148-E1024LAF
EAN: 0031113407790
Matrox M9148 LP PCIe x16. Grafikas procesoru ģimene: Matrox, Grafiskais procesors: M9148. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 1 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR2, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. OpenGL versija: 2.0. Interfeisa tips: PCI Express x16. Dzesēšanas tips: Pasīvs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Formas faktors | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Sertifikācija | EMC Certifications: Class B ROHS & WEEE compliant |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | Matrox |
| Grafiskais procesors | M9148 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 1 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR2 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 |
| I/O pieslēgvietas | On-board Connectors: 4 x Mini DisplayPort Adapters (included): 4 x Mini DisplayPort to DisplayPort 4 x DisplayPort to DVI |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | Nē |
| OpenGL versija | 2.0 |
| Papildus informācija | |
| Mac saderība | Nē |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows 7 (32/64bit)*, Microsoft Windows XP (32/64bit), Microsoft Windows Vista (32/64bit)*, Microsoft Windows Server 2003/2008 (32/64bit), Linux see Website for details |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 19 mm |
| Platums | 168 mm |
| Augstums | 69 mm |