Ražotājs: MSI
Modelis: X470 GAMING PLUS MAX
EAN: 0824142189696
MSI X470 Gaming Plus Max. Procesora ražotājs: AMD, Procesora ligzda: Ligzda AM4, Savietojami procesori: AMD Athlon, AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD.... Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA III, RAID līmeņi: 0, 1, 10. Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts: Crossfire, Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek 8111H
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Pagrindinė plokštė MSI B450 GAMING PLUS MAX | €94.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | AMD Athlon, AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen™ 7, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 1866,2133,2400,2667,2800,2933,3000,3066,3200,3466,3600,3733,3866,4000,4133 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD X470 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC892 / Realtek ALC897 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 4 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | |
| Seriālā porta galvene | 1 |
| TPM savienotājs | |
| Paralēlais savienotājs | |
| RGB LED tapu savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 3 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek 8111H |
| Wi-Fi | |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Crossfire |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| DirectX versija | 12.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |