Ražotājs: MSI
Modelis: Z590-A PRO
EAN: 0824142241011
Iepazīstieties ar MSI Z590-A PRO mātesplati, kas ļauj celināt jūsu PC būvi uz jaunu līmeni. Tā ATX formas faktors un Intel Z590 mikroshēmas chipsetu nodrošina kompatibilitāti ar plašu procesoru klāstu, ieskaitot Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3/i5/i7/i9 un Intel® Pentium®. Mātesplate piedāvā atbalstu līdz pat 128 GB DDR4-SDRAM atmiņai divos kanālos, nodrošinot izcilu veiktspēju. Reāllaika Realtek ALC897 audio čipu nodrošina superīgu skaņas kvalitāti ar 7.1 audio izvadkanāliem.
Z590-A PRO piedāvā iespaidīgu komplektu ar aizmugurējās panelis i/o pieslēgvietām, tostarp USB 2.0 un 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietām, kā arī 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietai, nodrošinot ātrdarbību datu pārsūtīšanai. Tāpat tas piedāvā dubultu M.2 un SATA III glabāšanas interfeisu, kas atbalsta vairākus HDD un SSD glabāšanas veidus.
Ar 2-Way CrossFireX atbalstu, paralēlo apstrādes tehnoloģiju atbalstu un maksimālo izšķirtspēju 4096 x 2160 pikseļos, Z590-A PRO ir ideāla spēļu entuziastiem. Tā arī piedāvā 2,5 gigabitu Ethernet LAN ar Intel I225-V LAN kontrolieri, nodrošinot ātru un uzticamu tīkla savienojamību.
Attiecībā uz fiziskajiem faktoriem, Z590-A PRO ir izstrādāta tā, lai būtu nevainojams papildinājums jūsu PC būvei. Svars ir tikai 1kg, tā ir viegli uzstādāma. Ar izmēriem 305 x 244 x 65mm, tā ir gan kompakta, gan pietiekami plaša, lai viegli pārvaldītu kabeļus. Turklāt mātesplate ietver vairākus iekšējos I/o savienotājus, piemēram, USB 2.0 savienotājus, Korpusa iebrukšanas savienotāju, 12V barošanas savienotāju un citus.
Izmantojiet MSI Z590-A PRO mātesplati, lai nodrošinātu nepārspējamu veiktspēju savītai PC būvei. Tā ir ideāla pamatne jebkurai augstas veiktspējas PC struktūrai.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | Jā |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2666,2933,3200 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z590 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 6 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | Jā |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| Seriālā porta galvene | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Intel I225-V |
| Wi-Fi | Nē |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | 2-Way CrossFireX |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Papildus informācija | |
| Svars | 1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |