Ražotājs: Hot Wheels
Modelis: HLH72
EAN: 0194735112876
Hot Wheels Neon Speeders HLH72. Produkta veids: Rallija automašīnas modelis, Konstrukcijas veids: Iepriekš samontēts, Mērogs: 1:64. Platums: 30 mm, Dziļums: 75 mm, Augstums: 25 mm. Iepakojuma platums: 108 mm, Iepakojuma dziļums: 36,5 mm, Iepakojuma augstums: 165,1 mm. Izcelsmes valsts: Malaizija, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 68914 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas): 148315 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rallija automašīnas modelis |
| Konstrukcijas veids | Iepriekš samontēts |
| Mērogs | 1:64 |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Malaizija |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 148315 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 68914 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 182 mm |
| Kastes garums (Master) | 195 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 130 mm |
| Kastes svars (Master) | 580 g |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Platums | 30 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 36,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 165,1 mm |
| Iepakojuma svars | 38 g |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Hot Wheels Neon Speeders 1:64 scale car. |