Ražotājs: Fisher-Price
Modelis: HHL53
EAN: 0194735070893
Fisher-Price Disney Winnie the Pooh Your Friend Tigger. Produkta veids: Multfilmas varonis, Ieteicamais vecums (minim.): 1 gads(i), Interaktīvs, Skanošs. Baterijas tips: AA. Baterijas pievienotas
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Multfilmas varonis |
| Produkta krāsa | Melns, Oranžs, Balts |
| Materiāls | Plīša |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1 gads(i) |
| Interaktīvs | |
| Dzīvnieku tips | Tīģeris |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Skanošs | |
| Skaņas režīmu skaits | 30 |
| Atbalstāmās valodas | Franču |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735070890 |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 580 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 340 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,7 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 59200 cm³ |
| Kastes uz paletes | 28 pcs |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 112 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 3791 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 5361 pcs |
| Kameru statīvi | 5744 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 304,8 mm |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Baterijas tips | AA |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Papildus informācija | |
| Gads | 2022 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 304,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 133,4 mm |
| Iepakojuma augstums | 317,5 mm |
| Iepakojuma svars | 507 g |
| Vienības apjoms | 12909,65 cm³ |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |