Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Multfilmas varonis |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Audums |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Interaktīvs | Nē |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735115508 |
| Oriģinālās kastes platums | 254 mm |
| Kastes garums (Master) | 477 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 294 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,71 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 103100 cm³ |
| Kastes uz paletes | 15 pcs |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |
| Daudzums kārtā | 180 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 8184 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 17613 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 24907 pcs |
| Kameru statīvi | 9890 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 228,6 mm |
| Dziļums | 114,3 mm |
| Augstums | 152,4 mm |
| Svars | 101 g |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | No point-of-sale warning applicable |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Gads | 2022 |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 168 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 228,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 114,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 152,4 mm |
| Iepakojuma svars | 142,4 g |
| Vienības apjoms | 3982,0566 cm³ |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |