Ražotājs: Spin Master
Modelis: 6055514
EAN: 0778988477489
Spin Master 6055514
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
SPIN MASTER GUND Mano pirmasis lokys - mėlynas, 38 cm | €14.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 663 mm |
| Kastes garums (Master) | 343 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 323 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,95 kg |
| Galvenās (ārējās) kastes iepakojuma tips | Kartona kārba/tetrapaka |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 778988477489 |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 80 cm |
| Paletes augstums | 164 cm |
| Paletes svars | 59 kg |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Īpašības | |
| Materiāls | Sintētisks |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 109 mm |
| Dziļums | 89 mm |
| Augstums | 371 mm |
| Svars | 170 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Papildus informācija | |
| Barošanas avota veids | Netiek atbalstīts |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| (cdm) Reconducted new drop | Atjaunots |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 9503004100 |
| Importēšanas valsts (ISO 3166-1) | Francija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 109 mm |
| Iepakojuma dziļums | 89 mm |
| Iepakojuma augstums | 371 mm |
| Iepakojuma svars | 170 g |