| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Brother HGE-M951V5 marķēšanas lenta | €92.65 |
|
www.photopoint.ee |
BROTHER HGEM951V5 24 BLACK ON MATT SILV. | €114.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Lentes platums | 2,4 cm |
| Lentes garums | 8 m |
| Īpašības | |
| Etiķetes pakā | 5 pcs |
| Produkta krāsa | Melns uz sudraba |
| Lentes tips | HGe |
| Lentes beigas | Matēts |
| Savietojamība | Brother P-touch 9500PC, 9700PC, 9800PCN, RL700S |
| Papildus informācija | |
| Lentes izmērs | 2,4 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 48219090 |