| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
BROTHER HGE-M931V5 | €66.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Lentes platums | 1,2 cm |
| Lentes garums | 8 m |
| Īpašības | |
| Etiķetes pakā | 5 pcs |
| Produkta krāsa | Melns uz sudraba |
| Lentes tips | HGe |
| Lentes beigas | Matēts |
| Savietojamība | Brother PT-9500PC, PT9700PC, PT-9800PCN |
| Papildus informācija | |
| Lentes izmērs | 1,2 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 48219090 |