Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Etiķetes krāsa | Zils uz balta |
| Drukāšanas tehnoloģija | Termālā pārsūtīšana |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Lentes tips | TZe |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Brother |
| Savietojamība | PT-P900W |
| Svars&dimensijas | |
| Lentes platums | 1,8 cm |
| Lentes garums | 3 m |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 48219090 |