Ražotājs: Hoover
Modelis: 39400961
EAN: 8059019015873
Hoover HF522SFP 011. Putekļu savākšanas nodalījuma veids: Bezmaisa, Produkta krāsa: Pelēks, Titāns, Putekļu ietilpīgums: 0,45 L. Tīrīšanas tips: Sauss, Putekļu sūcēja gaisa filtrs: Mikro, Netīrumu atdalīšanas metode: Virpuļojošs. LED indikatori: Status. Jaudas avots: Baterija, Maksimālā ieejas jauda: 290 W, Motora jauda: 75 W. Iepakojuma platums: 610 mm, Iepakojuma dziļums: 350 mm, Iepakojuma augstums: 101 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Bezmaisa |
| Produkta krāsa | Pelēks, Titāns |
| Putekļu ietilpīgums | 0,45 L |
| Noņemams rokas putekļsūcējs | Jā |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautas putekļusūcēja birstes | Turbosuka, Mini turbo suka |
| Grīdas kopšanas uzgalis komplektā | Jā |
| Iekļauta sprausla polsterējuma tīrīšanai | Nē |
| Spraugu uzgalis | Jā |
| Speciālais uzgalis | 2in1 dusting and furniture nozzle |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Maksimālā ieejas jauda | 290 W |
| Motora jauda | 75 W |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 22 V |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 6 |
| Noņemams akumulators | Jā |
| Izpildlaiks | 45 min |
| Uzlādes laiks | 2,5 h |
| Sūkšanas jauda | 75 AW |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Baterija zema indikators | Jā |
| Uzlādes indikators | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tīrīšanas tips | Sauss |
| Putekļu sūcēja gaisa filtrs | Mikro |
| Netīrumu atdalīšanas metode | Virpuļojošs |
| Piemērotība visu tipu virsmām | Jā |
| Tīrīšanas virsmas | Paklājs, Cieta grīda, Kāpņu pakāpieni, Apšuvums |
| Turbo | Jā |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Jaudas līmeņu skaits | 2 |
| Ekrāna veids | LED |
| LED apgaismojums | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Dzīvnieku aprūpe | Jā |
| Ergonomika | |
| Mazgājams filtrs | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Mīksts rokturis | Jā |
| vertikāla glabāšana | Jā |
| Viegli iztukšojams konteiners | Jā |
| Mainīgā jauda | Jā |
| Vienkārša piedziņas sistēma | Jā |
| LED indikatori | Status |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 252 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 1079 mm |
| Svars | 2,2 kg |
| Svars (bez aksesuāriem) | 2,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 101 mm |
| Iepakojuma platums | 610 mm |
| Iepakojuma svars | 4,36 kg |
| Baterija | |
| Baterijas līmeņa indikators | Jā |