Ražotājs: Philips
Modelis: XC7043/01
EAN: 8710103918950
Philips SpeedPro Max XC7043/01. Putekļu savākšanas nodalījuma veids: Bezmaisa, Produkta krāsa: Sarkans, Putekļu ietilpīgums: 0,6 L. Tīrīšanas tips: Sauss, Putekļu sūcēja gaisa filtrs: Virpuļojošs, Netīrumu atdalīšanas metode: Virpuļojošs. Auklas garums: 1 m, Strāvas vadība: Elektronisks, LED indikatori: Nomaināms akumulators. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tehnoloģija: Litija jons, Baterijas spriegums: 25,2 V. Svars: 2,73 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Philips – SpeedPro Max Stick vacuum cleaner (XC7043/01) | €361.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Bezmaisa |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Putekļu ietilpīgums | 0,6 L |
| Noņemams rokas putekļsūcējs | Jā |
| Gaisa plūsma | 1000 L/s |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 25,2 V |
| Izpildlaiks | 65 min |
| Darbības laiks ar motorizētu uzgali (liels ātrums) | 21 min |
| Uzlādes laiks | 5 h |
| Baterija zema indikators | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tīrīšanas tips | Sauss |
| Putekļu sūcēja gaisa filtrs | Virpuļojošs |
| Netīrumu atdalīšanas metode | Virpuļojošs |
| Tīrīšanas virsmas | Paklājs, Cieta grīda |
| Trokšņu līmenis | 84 dB |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Maksimālā gaisa plūsma | 1000 l/min |
| Ergonomika | |
| Auklas garums | 1 m |
| Noņemams filtrs | Jā |
| Mazgājams filtrs | Jā |
| Strāvas vadība | Elektronisks |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| LED indikatori | Nomaināms akumulators |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas lādētājs | Jā |
| Suku skaits | 2 |
| Lietotāja rokasgrāmata pārstrādāts papīrs | Jā |
| Manuāls | Jā |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,73 kg |