Ražotājs: Philips
Modelis: XW9385/01
EAN: 8710103982098
Philips XW9385/01. Putekļu savākšanas nodalījuma veids: Bezmaisa, Produkta krāsa: Melns, Putekļu ietilpīgums: 0,33 L. Tīrīšanas tips: Sauss/slapjš, Putekļu sūcēja gaisa filtrs: Virpuļojošs, Netīrumu atdalīšanas metode: Virpuļojošs. Roktura garums: Cilpas rokturis. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tehnoloģija: Litija jons, Baterijas spriegums: 25,2 V. Platums: 345 mm, Dziļums: 480 mm, Augstums: 520 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Bezmaisa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Putekļu ietilpīgums | 0,33 L |
| Ūdens rezervuāru skaits | 2 |
| Tīrā ūdens tvertnes ietilpība | 0,45 L |
| Netīrā ūdens konteinera ietilpība | 0,4 L |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Birstes forma | Taisnleņķa |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautas putekļusūcēja birstes | Mini turbo suka |
| Spraugu uzgalis | Jā |
| Baterijas lādētājs | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 25,2 V |
| Izpildlaiks | 45 min |
| Darbības laiks ar motorizētu uzgali (liels ātrums) | 25 min |
| Uzlādes laiks | 4 h |
| Darbības rādītāji | |
| Tīrīšanas tips | Sauss/slapjš |
| Putekļu sūcēja gaisa filtrs | Virpuļojošs |
| Netīrumu atdalīšanas metode | Virpuļojošs |
| Gaisa filtrēršanas pakāpju skaits | 3 |
| Turbo | Jā |
| Teritorija, ko attīra ar uzlādētu akumulatoru | 185 m² |
| Ekrāna veids | LCD |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Slapjā mazgāšana | Jā |
| Maksimālā gaisa plūsma | 840 l/min |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 345 mm |
| Dziļums | 480 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Svars | 4,2 kg |
| Svars (bez aksesuāriem) | 3 kg |
| Ergonomika | |
| Roktura garums | Cilpas rokturis |