Ražotājs: Logitech
Modelis: 988-000491
EAN: 5099206102286
Logitech Blue Sona. Tips: Studijas mikrofons, Mikrofona frekvence: 40 - 18000 Hz, Mikrofona kopējie harmoniskie kropļojumi (THD): 0,06%. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: XLR-3. Produkta krāsa: Melns. Platums: 30 mm, Dziļums: 400 mm, Augstums: 30 mm. Iepakojuma platums: 80 mm, Iepakojuma dziļums: 214 mm, Iepakojuma augstums: 222 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Mikrofons | |
| Tips | Studijas mikrofons |
| Mikrofona frekvence | 40 - 18000 Hz |
| Mikrofona kopējie harmoniskie kropļojumi (THD) | 0,06 % |
| Jutība (1 kHz) | 20,97 mV/Pa |
| Mikrofona signāla-trokšņa attiecība (SNR) | 69,9 dB |
| Maksimālais skaņas spiediens (1 kHz) | 138 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Superkardioīdais |
| Balss spoles veids | Dinamisks |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ierīces interfeiss | XLR-3 |
| XLR izeja | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Vējstikls ir komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Iepakojuma saturs | Blue Sona Active-Dynamic XLR Microphone Additional Windscreen 3/8” Mic Stand Adapter Quick Start Guide |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 30 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Mikrofona svars | 185 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 214 mm |
| Iepakojuma augstums | 222 mm |
| Iepakojuma svars | 1,1 kg |
| Papildus informācija | |
| Phantom strāva | 24 - 48 V |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 232 mm |
| Kastes garums (Master) | 341 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 262 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,96 kg |