Ražotājs: NGS
Modelis: ELEC-MIC-0013
EAN: 8435430615876
NGS SINGER AIR. Tips: Karaoke mikrofons, Mikrofona jutīgums: -52 dB, Mikrofona frekvence: 20 - 18000 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Maksimālā darbības distance: 20 m, Darbības frekvence: 268.1 MHz. Produkta krāsa: Melns. Audio izeja: 6,3 mm. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tips: AA, Baterijas mūžā ilgums: 6 h
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
NGS SINGER AIR Melns Karaoke mikrofons | €34.35 |
|
www.gangaelectronica.es |
Micrófono Inalámbrico NGS Singer Air | €38.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Mikrofons | |
| Tips | Karaoke mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | -52 dB |
| Mikrofona frekvence | 20 - 18000 Hz |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 50 Ω |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Darbības frekvence | 268.1 MHz |
| Maksimālā darbības distance | 20 m |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas tips | AA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas mūžā ilgums | 6 h |
| Baterijas spriegums | 1,5 V |
| Uztvērējs | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Audio izeja | 6,3 mm |