Ražotājs: NGS
Modelis: ELEC-MIC-0001
EAN: 8435430611038
NGS Singer Fire. Tips: Karaoke mikrofons, Mikrofona jutīgums: -73 dB, Mikrofona frekvence: 80 - 12000 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: 6.35 mm (1/4"). Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 3 m. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Mikrofons | |
| Tips | Karaoke mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | -73 dB |
| Mikrofona frekvence | 80 - 12000 Hz |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 600 Ω |
| Mikrofona virzienu tipi | Vienvirziena |
| Balss spoles veids | Dinamisks |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ierīces interfeiss | 6.35 mm (1/4") |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85181000 |