Ražotājs: Philips
Modelis: LFH276/00
EAN: 0609585905849
Philips Handheld. Tips: Skatuves/uzstāšanās mikrofons, Mikrofona jutīgums: 90 dB, Mikrofona ieejas pilna pretestība: 2 Ω. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Produkta krāsa: Melns. Dimensijas (WxDxH): 162 x 40 x 27 mm, Svars: 185 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips Handheld Melns Skatuves/uzstāšanās mikrofons | €262.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Mikrofons | |
| Tips | Skatuves/uzstāšanās mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | 90 dB |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 2 Ω |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Plug and Play | |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 162 x 40 x 27 mm |
| Svars | 185 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85181000 |