Ražotājs: Sandberg
Modelis: 126-20
EAN: 5705730126208
Sandberg USB Conference Desk Microphone Melns Konferences mikrofons ir ideāls risinājums, ja Jums ir nepieciešama augstas kvalitātes audio ierīce konferenču zālē vai mājas birojā. Šis konferences mikrofons ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgmūžību un izcilu skaņas kvalitāti.
Šī mikrofona frekvenču diapazons ir no 100 līdz 10000 Hz, kas nodrošina precīzu un skaidru skaņas ierakstu. Ar 110 dB mikrofona jutīgumu, Jūs varat būt pārliecināti par to, ka visi runas signāli tiks uztverti pat vislielākajās konferenču zālēs.
Mikrofona virziens ir omnidirekcioni, kas nozīmē, ka tas labi reaģē uz skaņas avotu no visām virzienām. Turklāt, šim mikrofonam ir iespēja izslēgt skaņas ierakstīšanu (mute funkcija), kas ir ļoti noderīga, ja Jums ir nepieciešams brīdis, lai apspriestu kaut ko konfidenciālu.
Šī ierīce ir ērta lietošanā un viegli izvietojama uz jebkuras konferences galda vai darba virsmas. Tam ir USB savienojuma tehnoloģija, kas nodrošina ātru un vienkāršu pieslēgšanos. Mikrofonam ir arī USB ports, kas ļaus Jums pievienot papildu ierīces vai uzlādēt mobilos telefonus, ja nepieciešams.
Sandberg USB Conference Desk Microphone Melns Konferences mikrofons ir aprīkots ar LED aizmugures apgaismojumu, kas ļaus viegli noteikt mikrofona darbības statusu. Izmantojot austiņu izeju, Jūs varat dzirdēt skaidru un kvalitatīvu skaņu uzreiz no mikrofona.
Šis produkts ir pieejams melnā krāsā, kas atbilst jebkurai interjeram vai konferenču zāles dizainam. Produkta komplektācijā ietilpst 1,5 metru garš kabelis, kas nodrošina pietiekamu kustības brīvību un ērtības lietošanā.
Sandberg USB Conference Desk Microphone Melns Konferences mikrofons ir lieliska izvēle, ja Jums ir nepieciešams uztvert augstas kvalitātes skaņu konferenču zālē vai mājas birojā. Šis mikrofons nodrošina augstas kvalitātes audio ierakstus un vienkāršu lietošanu, padarot to par ideālu partneri jebkurai konferences vai darījumu sarunu vajadzībai.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Mikrofons | |
| Tips | Konferences mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | 110 dB |
| Mikrofona frekvence | 100 - 10000 Hz |
| Bitu ātrums | 16 bit |
| Parauga ātrums | 48 kHz |
| Mikrofona signāla-trokšņa attiecība (SNR) | 65 dB |
| Mikrofona virzienu tipi | Visvirzienu |
| Mikrofona klusinātājs | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ierīces interfeiss | USB |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Austiņu izeja | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | Jā |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | USB |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | 1 Sandberg USB Conference Desk Microphone 1 Quick guide |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma svars | 250 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85181000 |