Ražotājs: Beko
Modelis: MOC20100SFB
EAN: 8690842442919
Beko MOC20100SFB. Ierīces novietojums: Novietojams uz galda, Produkta veids: Solo mikrovilnis, Iekšējais tilpums: 20 L. Platums: 446 mm, Dziļums: 345 mm, Augstums: 243 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikroviļņu krāsns Beko MOC20100SFB | €72.00 |
|
oreol.eu |
Микроволновые печи Beko MOC20100SFB - OReol.eu | €78.00 |
|
balticdata.lv |
Mikroviļņu krāsns Beko MOC20100SFB | €84.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Novietojams uz galda |
| Produkta veids | Solo mikrovilnis |
| Iekšējais tilpums | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 700 W |
| Kontroles tips | Slēdzis |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Durvju atvēršanas tips | Poga |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Turntable atskaņotājs | |
| Grozāmā palikņa izmērs | 24,5 cm |
| Iekšpuses gaisma | |
| Iebūvēta displeja | |
| Taimeris | |
| Taimera veids | Mehānisks |
| Atliktā starta taimeris | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Durvju materiāls | Stikls |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | |
| Tvaicēšana | |
| Rotējošs iesms | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 446 mm |
| Dziļums | 345 mm |
| Augstums | 243 mm |
| Svars | 9,7 kg |
| Iepakojuma platums | 466 mm |
| Iepakojuma dziļums | 389 mm |
| Iepakojuma augstums | 268 mm |
| Iepakojuma svars | 10,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8516500010 |