Ražotājs: Candy
Modelis: 38000254
EAN: 8016361919099
Candy COOKinApp CMXW20DW. Ierīces novietojums: Novietojams uz galda, Produkta veids: Solo mikrovilnis, Iekšējais tilpums: 20 L. Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 440 mm, Dziļums: 340 mm, Augstums: 259 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Candy COOKinApp CMXW20DW Comptoir Micro-onde simple 20 L 700 W Blanc | €97.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Novietojams uz galda |
| Produkta veids | Solo mikrovilnis |
| Iekšējais tilpums | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 700 W |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | Nē |
| Jaudas līmeņu skaits | 5 |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Turntable atskaņotājs | Jā |
| Grozāmā palikņa izmērs | 25,5 cm |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iekšējās apdares materiāls | Emalja |
| Electronic control | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Dziļums | 340 mm |
| Augstums | 259 mm |
| Svars | 10 kg |
| Iepakojuma platums | 495 mm |
| Iepakojuma dziļums | 395 mm |
| Iepakojuma augstums | 315 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |