| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mikrolaineahi Candy MIC440VTX | €477.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Taimeris | |
| Taimera veids | Digitāls |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 594 mm |
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 455 mm |
| Svars | 41 kg |
| Iepakojuma platums | 670 mm |
| Iepakojuma dziļums | 700 mm |
| Iepakojuma augstums | 550 mm |
| Iepakojuma svars | 44 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāva | 16 A |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | |