Ražotājs: Hoover
Modelis: 38900121
EAN: 8016361937918
Hoover H-MICROWAVE 500 HMGV28GDFW. Ierīces novietojums: Iebūvēts, Produkta veids: Mikroviļņu krāsns ar grilu, Iekšējais tilpums: 28 L. Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 595 mm, Dziļums: 388 mm, Augstums: 401 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Produkta veids | Mikroviļņu krāsns ar grilu |
| Iekšējais tilpums | 28 L |
| Mikroviļņu jauda | 900 W |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Grilla jauda | 1000 W |
| Jaudas līmeņu skaits | 8 |
| Durvju atvēršanas tips | Poga |
| Durvju atvēršanas veids | Sānu atvere |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Turntable atskaņotājs | Jā |
| Grozāmā palikņa izmērs | 31,5 cm |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Produkta krāsa | Balts |
| Durvju krāsa | Balts |
| Iekšējās apdares materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | Jā |
| Konvekcijas gatavošana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 388 mm |
| Augstums | 401 mm |
| Svars | 18,2 kg |
| Iepakojuma platums | 684 mm |
| Iepakojuma dziļums | 566 mm |
| Iepakojuma augstums | 484 mm |
| Iepakojuma svars | 22,6 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Grila režģis komplektā | Jā |